Waswafel groepsaankoop

Door met een grote groep mensen samen een product te kopen, kun je een scherpere prijs bedingen van de leverancier. hoe groter de groep, hoe scherper de prijzen kunnen zijn. Dat is het principe van een groepsaankoop.

Schrijf je in op onze groepsaankoop en laat ons weten hoeveel waswafel jij nodig hebt.
Waswafel gegoten wordt aangeboden in pakken ...

Door met een grote groep mensen samen een product te kopen, kun je een scherpere prijs bedingen van de leverancier. hoe groter de groep, hoe scherper de prijzen kunnen zijn. Dat is het principe van een groepsaankoop.

Schrijf je in op onze groepsaankoop en laat ons weten hoeveel waswafel jij nodig hebt.
Waswafel gegoten wordt aangeboden in pakken van 5kg. in alle mogelijke maten.

U kan zich inschrijven tot 15/03/2016. Hierna zoeken wij voor u de beste prijs en leveren we eind maart alles uit.

Meer

Waswafel groepsaankoop Er zijn geen producten in deze categorie.